1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Blej payoneer eu qe kan kalu xhiro 5k

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga clusterphys, 3 Korrik 2019.

 1. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  724
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje. Me duhet nje payoneer qe ka kalu shumen 5k eu. Nese ka ndonjeri me shit me shkruni ne pm per cmimet. Flm
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,635
  Pëlqimet:
  164
  Pikë nga trofetë:
  93
  Nuk lejon me duket me shume se 5k
   
 3. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  724
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  73
  jo jo sme ke kuptu, noi payoneer qe ka qarkullu gjate periudhes dmth ka pranu transferta, dhe ka kalu apo ka bi 5k eu. Ka njerz qe me nje muaj aq.
   

Shpërndaje faqen

Loading...