1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej pasaportave të rreme dhe origjinale, kartat e identitetit, patentën e shoferit, Diplomat etj

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga rodolfosilvano, 22 Korrik 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. rodolfosilvano

  rodolfosilvano Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Ne përdorim pajisje me cilësi të lartë dhe materiale për të prodhuar dokumente të falsifikuara. Të gjitha tiparet e fshehtë e pasaportave të vërtetë janë të dyfishta me kujdes për dokumentet tona të falsifikuara. Ne jemi prodhues të veçantë të dokumenteve të cilësisë së rreme. Ne ofrojmë pasaportat vetëm origjinale të cilësisë së lartë të rreme dhe të pasaportave diplomatike, patentën e shoferit, karta identiteti, pullat, Vizat, Shkolla Diploma dhe produkte të tjera për një numër të vendeve si:

  USA (United States), Australia, Kanadaja, UK (United Kingdom), Portugalia, Norvegjia, Danimarka, Suedia, Islanda, Sllovenia, Ukraina, Slovekia, Republika Çeke, Gjermania, Belgjika, Franca, Brazil, Finlandë, Holandë, Izrael, Spanjë , Italia, Meksika, Afrika e Jugut, Austria, Bahreini, Argjentina, India, Kina, Hong Kong dhe çdo vend tjetër që keni nevojë.

  Contact: Rodolfo Silvano
  Email: [email protected]
  Email: [email protected]
  Skype; rodolfo.silvano


  Mos ngurroni të kontaktoni përmes emailit apo thirrje në çdo kohë.
   
 2. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  O ti gullumuz , 4 tema i paske happ me sene ilegale ..
  admina a jeni gjalle . ni bakshisshh ktii djalit
   
 3. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,373
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Rodolfo Silvano flet shqip hahahahah
   
 4. Emi mer

  Emi mer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  345
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  53
  Je ne vend te gabuar.
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 5. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  pashaporten dipllomatike jam i interesum , pashaport dipllomatike shqiptare me e pas veq per pordh sa shkon te kam shkru ne ne email po sje pergjigj akoma .. ?
   
 6. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,636
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tema Mbyllet.

  Antari perjashtohet direkt menjeher pasi qe pa lexuar fare rregulloren futet dhe tregon qe shet dokumente false.
   
  MEkaNIku pëlqen postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...