1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej kerr ne vler 1 Bitcoin BTC

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga albert1, 28 Nëntor 2017.

 1. albert1

  albert1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  452
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nese keni ndonje kerr per me shit, me kontakto ne PM ose ne koment posht.

  Ne vler 1 Bitcoin

  Vlera 1 BTC perafersisht 10,000$
   
 2. Koraab

  Koraab Anëtar i Njohur

  Postimet:
  536
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  73
  te sygjeroj mos me ble tani se mas 1 kohe munesh me ble lamborghini :p
   
  albert1, ahmet123, Alkeo dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 3. albert1

  albert1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  452
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prej ni kerri qysh e bona plan, u bonen 2.

  Faleminderit per sugjerimin.
  Po tutna po jes pa kerr hiq se.
   
  DardanDaci dhe DarKr0x pëlqejnë postimin.
 4. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Haha po ata qe kan 200 bitcoin ne kto momente cfare i bie te blejne?

  Ja nje video si ndihen keta fatluma ne kto momente:
   
 5. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Bitcoin do rritet deri ne fund te dhjetorit. Ne janar 2018 mund tkemi surpriza ..
   
 6. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  209
  Pikë nga trofetë:
  73
  Edhe naj dit qysh pe shoh me 1 btc ki me mujt me blejt pllac n fushkosov :p
   
  Misteriozi pëlqen postimin.
 7. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Kshu si po shkon vlera e 1 BTC, se shpejti me 1 BTC vec nen dhe bab ske me ble.
   
  ahmet123 pëlqen postimin.
 8. DautS

  DautS Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  3
  Bitcoin për momentin është shumë lart.. me 1 nëntor ishte pothuajse 3 her më pak.. tani është afër 15'000$=1 Bitcoin.. dhe është rritur 3 ditët e fundit +1000$ prandaj do të prisja ;)

  Për tu trembur këtu nuk ka asgje besoj pasi qe leku "virtual" eshte 100% e ardhmja jonë dhe është pritur me vite me rradhë që Bitcoin të dështojë mirpo 3 vitet e fundit veçse është rritur me mbi 14000%..
   
 9. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,102
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  Ja ka me i ra vlera shum ja ka me shku deri ne 30.000 $ 1 BTC ...
   
  Rrezart123 pëlqen postimin.
 10. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Mos i shit kurre BTC nese nuk ke nevoje te madhe per ato leke.
   
  albert1 pëlqen postimin.
 11. Rrezart123

  Rrezart123 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  63
  Kush po ma jep 1 pergjigjje logjike ose veq hajtt pse kan ra monedhat e vogla kur te gjitha jane varur deri ne ditetet e sotme nga BITCOIN.

  U tha qe ka me shku deri ne $40.000 brenda 7 Muajve.
  Mbi 215.000 Transaksione te pakonfirmuara, bile nuk e di a e keni pa lajmin qe nje njeri kishte terhequr 14,000 Bitcoin qe pi bjen diku ka 150 Milion Euro transaksioni :D:p:p:p

  https://blockchain.info/address/366k4bqibNrbUyby4xtkDT1demdcHS8fVA
   
  Misteriozi pëlqen postimin.
 12. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  453
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  53
  [​IMG] Mos shkoni hapave t`qetij , kisha dashte me kthy kohen edhe une me marre bitcoin n`vend t`pareve qe i fitojsha n`adsterra (e ka pase mundesine me marre bitcoin ) kur bitcoin ka qene shume ma lire !
  [​IMG]
   
 13. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ta them une si fuksionon. Ne momentin qe une kam 14k btc -> ja di vleren, potencialin etj se nuk mund te jem thjesht nje person qe ka thjesht info baze.
  Cfare bej une tani ? I shes kto me 13k per btc -> del ne lajme etj, panikohen njererit, cfare ka me btc qe dikush me 14k btc i shiti ?
  Fillojn krejt sell sell sell bi cmimi ne 11k (po i marr shembuj), dhe une me ato leket i ble perseri jo 14k po me shume btc.
  Pre bie cmimi ? E thjesht, te gjithe shesin,rritet shume oferta dhe bie kerkesa dmth bie cmimi.
   
  Rrezart123 pëlqen postimin.
 14. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  992
  Pëlqimet:
  692
  Pikë nga trofetë:
  173
  Hajde merre qetu Audi S8 330 HP nese t pelqen se o kam rrin n oborr. Veq paret i du kesh jo bitcoin :p

  [​IMG]
   
 15. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Ca bon Ekonomia 12 :D
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 16. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,565
  Pëlqimet:
  647
  Pikë nga trofetë:
  243
  Tpasna bo hajr qe nuk ta pasna ble at bitcoin hahah
   
 17. albert1

  albert1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  452
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  28
  Sa e ka gjakun kesh. (4.2 pom doket te koka, spo hargjitka :p)

  Su kan kysmet haha.


  Shum me vend, dhe kur pastaj i blen ne 11k btc, cmimi prap fillon te rritet...

  Problem me dit kur po rritet kur po zvoglohet bitcoini, per momentin krejt altcoins jan ne minus 20-30%, spo ja vlen me shit altcoins per bitcoin ma hiq.

  Investuam ne shum e shum shitcoins tani e shikojm bitcoinin si rritet:eek::eek:
   
 18. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  992
  Pëlqimet:
  692
  Pikë nga trofetë:
  173
  @albert1 - veq 12.000 per ty shite qat bitcoin edhe hajde merre hahahah :p
   
 19. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  453
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  53
  Djem , cka po m`keshilloni - i paskna 124 dollar n`adsterra (ka kohe qe se kam perdor ) , e kam mundesine me i marre ne vlere bitcoini a me i nxjerre si dollar ?
   
 20. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  17k 1 btc :p
  15$ fee ne blockchain
   

Shpërndaje faqen

Loading...