1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Instanta te Aprovum ?

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga DailyTeCh, 30 Prill 2018.

 1. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,523
  Pëlqimet:
  165
  Pikë nga trofetë:
  83
  Blej instant te aprovum , nese ka dikush nga antaret e vjetr ketu me kish kry pune.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,207
  Pëlqimet:
  1,216
  Pikë nga trofetë:
  358
  Je antar qe disa vite dhe prap poston ne vendin jo te duhur.
  I nderum te lutem qe heren tjeter te postosh ne vendin e duhur, kerkesat per shit-blerje, i ke plotesuar keshtu qe posto ne sektorin qe duhet.
  PS: Tema bartet nga "Pyetje dhe Pergjigje" ne "Blerje dhe nderrime".
   
  DailyTeCh dhe BlackEagle pëlqejnë postimin.
 3. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,523
  Pëlqimet:
  165
  Pikë nga trofetë:
  83
  A ka ndonje shites te IA apo s`ka.
   
 4. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,050
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  93
  sa po shoh nkto dit krize me gjet instant hiq qe 1 jav jom duke kerku edhe prap asgje
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 5. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,523
  Pëlqimet:
  165
  Pikë nga trofetë:
  83
  Ato qe punojn si shesin, ato qe skan punu jan mbyll per jo aktivitet, problem me gjet, 3 i kam ne pending , 1 ka 3 jav qe pres per aprovim ..
   
 6. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,050
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  93
  15 dit rewiew fund su aprovu
   
 7. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,523
  Pëlqimet:
  165
  Pikë nga trofetë:
  83
  MU SME KA KTHY PERGJIGJE
   
 8. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,050
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  93
  bro dej me 25 besoj kshty sepse jon duke u bere disa transferime te dhenav ne vend me te sigurt (kom lexu disa forume)
   
 9. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,523
  Pëlqimet:
  165
  Pikë nga trofetë:
  83
  Blej IA deri me 300 euro
   
 10. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,523
  Pëlqimet:
  165
  Pikë nga trofetë:
  83

Shpërndaje faqen

Loading...