1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Instagram Me Followers Shqiptar

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga mrbajraktari1234, 12 Dhjetor 2018.

 1. mrbajraktari1234

  mrbajraktari1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje anetar te itshqip,

  Nese ka dikush instagram account me followersa shqiptar , ather ju lutem me dergoni pm e boj pagesen me BTC.

  Nuk ka problem nese account i ka 4-5K followers ose me pak.
   
 2. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,244
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  22.5k por pagesen me euro jo crypto nese don
   
 3. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  788
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
  2k followers shqiptar
   
 4. Aleksia

  Aleksia Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kam insta 5.8 K dhe 6.4K
  Pagesen Euro jo BTC
  Nese je interesuar m thuaj
   
 5. ifundit

  ifundit Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Me shqiptar e ke kte insta?
   
 6. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,244
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  Eshte shitur Faliminderit
   
 7. Aleksia

  Aleksia Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  6k , 7k te bejne pune ? Followersat jane shqiptare
   
 8. VerifiedUsers Overlay
  immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Kam insta 11-12k , shqiptare pagesa CASH/Paypal jo crypto.
   
 9. ifundit

  ifundit Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Jo faleminderit...
   
 10. abracadabra

  abracadabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  151
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  shes insta 2.8k 10E
   

Shpërndaje faqen

Loading...