1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Blej Fb me fansa maqedoni

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga HardWorker, 7 Tetor 2022.

 1. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  199
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershndetje kerkij fb fan page vetem me fansa maqedoni, ju kisha lut link edhe cmimin
   
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  973
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  73
  profila kam
   
 3. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  199
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  53
  Me duhet fan page
   

Shpërndaje faqen

Loading...