1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Blej Faqe Top Usa

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Ghetto sTyle, 15 Maj 2019.

 1. Ghetto sTyle

  Ghetto sTyle Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Blej Faqe Top Usa
  Buxheti: 500 euro

  Kush ka pm
   
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,764
  Pëlqimet:
  213
  Pikë nga trofetë:
  83
  Uba kriz per faqe, marku i ka fajet
   
 3. Nozzge

  Nozzge Anëtar Aktiv

  Postimet:
  354
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28

Shpërndaje faqen

Loading...