1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Blej Faqe top usa 50k-100k

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga Unnamed83, 14 Prill 2019.

 1. Unnamed83

  Unnamed83 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Prsh, Blej faqe nga 50k-100k like aktive jo dead apo si kto faqet qe po thoni "aktive" ah faqe 100k ti ka 200 like nfoto :/
   

Shpërndaje faqen

Loading...