1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Blej faqe te facebook

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga Leutrimi1, 14 Gusht 2023.

 1. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  285
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje

  Blej faqe ne facebook. Faqeja te kete mbi 10k like si dhe shumica e audiences te jene shqiptare, kryesisht nga Kosova.
   
 2. Valdet

  Valdet Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Suedi a bon
   
 3. RinoorT

  RinoorT Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  A ka ende ndokush faqe per te shitur.
   
 4. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  238
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
  sa k?
   
 5. Valdet

  Valdet Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  kam grupe dhe faqe grupet kan shum se i kam pas per festa dhe jam shkeputur nga ajo
   
 6. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,078
  Pëlqimet:
  301
  Pikë nga trofetë:
  153
  Kam un 500k mix fans , bussines admin disable para disa vitesh , shitet me cmim te lire 500 euro.
   
 7. RinoorT

  RinoorT Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mi dergoni privat
   

Shpërndaje faqen

Loading...