1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Blej faqe te facebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Leutrimi1, 14 Gusht 2023.

 1. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  285
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje

  Blej faqe ne facebook. Faqeja te kete mbi 10k like si dhe shumica e audiences te jene shqiptare, kryesisht nga Kosova.
   

Shpërndaje faqen

Loading...