1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej faqe te facebook me aktivitet 0 dhe fansa shqip

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga SherifSheremetaj, 9 Prill 2018.

 1. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  46
  Pikë nga trofetë:
  18
  Blej faqe me aktivitet 0 ose pak aktivitet mirepo me fansa shqip faqja me kane deri 20k
   
 2. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  277
  Pëlqimet:
  101
  Pikë nga trofetë:
  53
  une kam njo , ama nuk i ndrrohet emri , nese ti mundesh me ja ndrru ose s`t`prish pune , flasim !
   
 3. illyrian

  illyrian Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  Shkrujem mesazh nese je hala i interesum
   

Shpërndaje faqen

Loading...