1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Blej faqe te facebook-it dhe instagram

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Panther, 7 Shkurt 2019.

 1. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje
  Kush ka faqe te facebook +100k aktive e gatshme per pune me adsense ose naj platforme tjeter dhe instagram +100k aktiv qfardo niche le te me kontaktoje ne pm
  Ju faleminderit
   
  Shpat dhe arditiii pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...