1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej fanpage shqiptare

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga lynx, 16 Janar 2018.

 1. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Blej fanpage shqiptare 10-20k aktive
  Pagesa eth
   
 2. albionPr

  albionPr Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Edhe une jom i interesum me ble fanpage shqip nga 10k - 30k let jet aktive dhe qe ka mundesi ndrrimi i emrit dhe te mos jen merge ,kush ka let me shkruan privat .
   
 3. koskaamc112

  koskaamc112 Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  kom faqe shqip 24k 16k dhe nje grup 60k shkrum qit nr +38345648383 viber
   
 4. Sytrim Berisha

  Sytrim Berisha Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  ,,,,,shkruj fb: fb.com/sytrim
   
 5. Juxhin12

  Juxhin12 Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kam faqe instagram shqip te interesuar dm
   

Shpërndaje faqen

Loading...