1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Blej fanpage 100k deri 200k

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga sp0X., 30 Nëntor 2017.

 1. sp0X.

  sp0X. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  744
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  48
  Jam i interesum me ble fanpage nga 100k deri 200k qe jan aktive dhe qe ka mundesi ndrrimi i emrit te mos jen merge dhe as te klonume.
  Mi dergoni Linkat e fanpageve dhe cmimin.
   
  DailyTeCh dhe ahmet123 pëlqejnë postimin.
 2. Mario Koka

  Mario Koka Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  28
  instagram 148k kam me shit me fansa te huaj super aktiv, je i interesuar?
   
 3. sp0X.

  sp0X. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  744
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  48
  Jo nuk jam i interesum per instagram vetem per fanpage.
   
 4. sajmirism

  sajmirism Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Blej fanpage ose instagram mbi 100k vetem faqe shqiptare (AL)
   
 5. Unnamed83

  Unnamed83 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pm 200k faqe hell active
   

Shpërndaje faqen

Loading...