1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej facebook profile 5k

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga ElionM, 9 Nëntor 2017.

 1. ElionM

  ElionM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje , e kam pa qe dikush prej antarve shet facebook acc me shqiptar 5k por spo mund ta gjej tek cili antar e kam par . Le te lajmrohet ne pm e boj pagesen .

  Met mira
   
 2. M.L

  M.L Anëtar Aktiv

  Postimet:
  325
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  38
  Un Shes/
   
 3. isarama

  isarama Anëtar Aktiv

  Postimet:
  474
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  lajmrom ne pm
   

Shpërndaje faqen

Loading...