1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Blej Facebook page edhe IG account

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga Lodvald, 1 Shtator 2019.

 1. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,177
  Pëlqimet:
  616
  Pikë nga trofetë:
  258
  Facebook me intereson +200k edhe instagram +100k kush ka per shitje te me kontaktoje.
   
 2. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,177
  Pëlqimet:
  616
  Pikë nga trofetë:
  258
  nqs dikush ka akoma faqe per te ofruar ja te lire te kontaktojne se dua te marr edhe te tjera.
   
 3. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Lam nje insta me 15k
   
 4. Ermal ibrahimi

  Ermal ibrahimi Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Edhe un blej insta page,fb page
   
 5. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  134
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  28
 6. Leart Asllani

  Leart Asllani Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kush do faqe me 5k shqip ose do te shesi instagram me followers te huaj tme shkruaj ne instagram @enea_gjataj
   
 7. n.hasani

  n.hasani Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  Kam un faqe +100k e jap lire
   
 8. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,177
  Pëlqimet:
  616
  Pikë nga trofetë:
  258
  mkan ardh shum faqe , do barcelones do mercedes benz edhe aktor , nuk me interesojn keto pasi kan rrezik shum te madh me u mbyll . kisha qef faqe rreth lifestyle fashion sport movies , por jo te perqendrume prsh fix x skuader futbolli.

  Pres akoma.
   
 9. davinjoo al

  davinjoo al Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  a ki naj faqe instagrami ne shitje??
   
 10. kastiot

  kastiot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  facebook page kush ka me shit pm
   
 11. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,212
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  Kush ka instagram shqip shitje pm
   

Shpërndaje faqen

Loading...