1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Blej Facebook Account (Profil)

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga eduart elezaj, 11 Korrik 2019.

 1. eduart elezaj

  eduart elezaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jam i interesuar per facebook account (llogari facebooku) qe jane mbi 5 vjet te krijuara, kush ka disponibel te me kontaktoje ne pv, Faleminderit.
   
 2. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  kam un nje amo jo 5vjt
  diku 1 po
   
 3. eduart elezaj

  eduart elezaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ore si shpjegohet e hedh lajmin neper grupe ne FB nuk reagon fare,ku mund te qendroj problemi?
   
 4. Igli

  Igli Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28

Shpërndaje faqen

Loading...