1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej domain qe behet claim ne Instant

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga olsi26431, 20 Maj 2021.

 1. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje.

  Sic e kam shkruar edhe ne titull, jam i interesuar per nje domain qe behet claim ne Instant. Cmimi sipas marreveshjes.

  Kush ka per te shitur te me dergoje sms.

  Faleminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...