1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej blackhatworld.com account

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga dionbalaj, 14 Mars 2021.

 1. dionbalaj

  dionbalaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  33
  Pershendetje,

  Qe ka ndokush account ne blackhatworld.com un kam deshire ta blej at account. Qmimi i accountit nvaret sa poste, likes ka dhe statistika te peraferta.

  Ju faleminderit paraprakisht.
   
 2. senti

  senti Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  Hape falas o vlla pse do ta blesh ?
   
 3. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  192
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po do me bo scam ai, ama i duhet repultacion
   
  D3LL4 dhe senti pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...