1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Bitcoin ose monedha te tjera

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga Marian, 21 Shtator 2018.

 1. Marian

  Marian Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Blej Bitcoin ne shumen 450$ ju lutem kush ka tme shkruaj...
  Vendodhja Tirane ose mund tja dergoj dhe me WU ose MoneyGram
   

Shpërndaje faqen

Loading...