1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej bitcoin dhe ethereum deri n500.000€ te interesuarit ne pm.

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga fidannnnnnnnn, 20 Maj 2018.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. fidannnnnnnnn

  fidannnnnnnnn Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Blej bitcoin dhe ethereum deri nvleren e 500.000€
   
 2. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  617
  Pëlqimet:
  152
  Pikë nga trofetë:
  88
  Kontakto Satoshi Nakamoto, ai mund te te ndihmoje.:tearsofjoy:
  Shpresoj te njohesh ndonje boss te shese ty ato qe kerkon.
   
 3. fidannnnnnnnn

  fidannnnnnnnn Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Ahhaahhaah ka shqiptar qe ka 570 btc ...
   
 4. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  617
  Pëlqimet:
  152
  Pikë nga trofetë:
  88
  Pra ti thjesht po tallesh qe ke bere nje postim te tille ne forum, pasi qe te huaj mund te jene shumme pak ne forum.
   
 5. fidannnnnnnnn

  fidannnnnnnnn Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Spo tallem hiq boni ti qeta btc nqet vler e sheh a po ti marr un tani a po tallem
   
 6. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,249
  Pëlqimet:
  1,249
  Pikë nga trofetë:
  358
  dionis11 dhe Nozzge pëlqejnë postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...