1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej 50$ btc urgjent

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga KastriotKoti, 11 Janar 2018.

Tags:
 1. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  566
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  Blej 50$ btc urgjent kush ka le tum kontakton pagesa live prishtine.
   
 2. VaaL

  VaaL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  23
  3 ATM t bitcoint i ki n Prishtinë.
  Njani osht n Ulpianë mbrapa AAK, satoshi Caffe, njana osht ne lokalet e ICK. Edhe e 3 ta nuk e di ku osht veq dikun osht.
   
  Lenci mobile pëlqen postimin.
 3. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  566
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  Qfar Fee kan vlla per mi ble 50$ btc sa Euro duhet mi shti? edhe a e ke provu ti a ke ble najher prej atyne ATM btc?
   
 4. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,572
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  93
  Nuk shet kafja "Satoshi" per momentin, per me shit e ki ALB Vision e ka 5% fee po edhe aty sun kryn pun 2-3 jave se nuk t'thirrin ntel vonojn.
   
  Lenci mobile pëlqen postimin.
 5. Anonymouse_n12

  Anonymouse_n12 Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  sot jom shenu bile n'ren , poget mas 3 jave thirrin.
   
 6. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,572
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  93
  Varet prej shumes qe don me depozitu, nese stpengon qe pot pys a je kon +1k euro a ma pak?
   
 7. Anonymouse_n12

  Anonymouse_n12 Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  200E ksaj radhe , e mas 2 jave ma shum se 1K E ama poget spaska hajr prej tyne , m'duhet me gjet zgjidhje dikah tjeter.
   
 8. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,572
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  93
  Problem me ble nqet kohe shum, nejse sosht qe nuk shesin amo po kerkojn 20% interes diqka qe osht teper.
   
 9. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  451
  Pëlqimet:
  162
  Pikë nga trofetë:
  53
  Tjetri osht te Ambasada e Shqiperise ne lagjen pejton , Albvizion !
   
 10. Edon123

  Edon123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  53
  kshyre ne prishtine te excoins.me ka aty
  sakt nuk e di lokacionin
   

Shpërndaje faqen

Loading...