1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej 100 ripple ose 50$ btc

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga KastriotKoti, 14 Janar 2018.

 1. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje antar te nderuar, me duhen 100 ripple ose 50$ btc kush ka le tmshkrun pm.
   
 2. Uajli

  Uajli Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje!
  Une mund tju ndihmoj qe ti blini me cmim te mire.Per momentin kam Vetem Electroneum por mund tju ndihmoj per te blere Ripple.
   

Shpërndaje faqen

Loading...