1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Bjondja.com filma me titra Shqip

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga bjondja, 12 Maj 2020.

 1. bjondja

  bjondja Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Si ju duket si faqe dhe cfare do sugjeroni ju
   
 2. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  252
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Cfar do sygjeroja?
  Mos kopjo filmar e dikujt tjeter. Nqs do te krijosh dicka krijoje vete ose permend burimin nga mer filmin.
  Serialet i ke te bllokuara per copyright.
   
  miraxh pëlqen postimin.
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Si e ka emrin kjo template .
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,328
  Pëlqimet:
  784
  Pikë nga trofetë:
  343
  Sugjerim i mire, por gjithsesi ka per momentin ka nje gje pozitive qe nuk ka futur ads, ato qe dalin jane vetem te player-it me sa kuptova.
  Po nje pyetje kisha per hapsin-en nuk na je prezantuar akoma ketu dhe nje pyetje: ti bjonde je apo je ma mashkull?
   
  miraxh pëlqen postimin.
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,726
  Pëlqimet:
  1,199
  Pikë nga trofetë:
  243
  kujtova se ishte p0rn :D


  suksese te metejshme
   
  JetmirKs dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 6. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  me duket kjo nuk qenka si ato biondinat e tjera :D :p
   
  miraxh pëlqen postimin.
 7. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  Bjonde ka dashur te jet por gabimisht ka lind 3 kembesh
   
 8. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  246
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  pse shqiptart jem t pri veq me vjedh rasti jot pse hap faqe me fitu me mund te tjerve ja hape vet me ba diqka ja mos qel hiq.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 9. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  38
  Faqja po m'pelqen... disa komente ktu panevojshne.
   
 10. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  289
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  73
  Hajde bjonde se e ke rradhen sonte...
   
  Universal pëlqen postimin.
 11. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,565
  Pëlqimet:
  647
  Pikë nga trofetë:
  243
  Shum njerz thon qe domaini nuk ka vler se si eshte po varet se qka krijon ti mbrenda atij domaini. Besoj qe ne ket tem, nga autori poashtu edhe nga komentet vrehet shembulli me i mir qe domaini ka vler tmadhe ne at se qka deshiron me kriju :D
   
 12. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,328
  Pëlqimet:
  784
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ky donaim dicka me kujton gjithsesi. Ajo qe uroj eshte te mos ndryshoi destinacion.
   
 13. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,565
  Pëlqimet:
  647
  Pikë nga trofetë:
  243
  Ajo qe dashta me thon eshte qe nuk mundesh me kriju 1 webfaqe per filma me 1 keyword 'bjondja' pasi nuk pershtatet, per 1 webfaqe te caktune duhet edhe domaini me u kan me njejtin keyword. Psh krijon faqe per filma ateher domaini me i pershtatshem eshte ku ka keyword 'filma'.

  Shembull un kam domain filma24.co, marr vizitor te shumt edhe pse nuk eshte webfaqe aktive po vetem si domain pasi ka keyword filma , njejte edhe ne domainin tjeter filma.tv
   
 14. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,328
  Pëlqimet:
  784
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ato mund t'i marresh per nje kohe te caktuar, por nese nuk punon seo brenda muajit vizitat do bien. Clidhje kishte mistreci me filmat? Clidhje kishte mos fli me rri zgjuar me filmat? Por ishin nr 1 për keyword filma per vite me radhe, deri sa u censuruan. Domain luan nje role, por une do ta konsideroja rreth 10-20% maksimumi.
   

Shpërndaje faqen

Loading...