1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bittrex a mundet windraw ne paypal

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Rafet Maxhuni, 8 Tetor 2019.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  638
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  A din naj kush a muna prej bittrex ne paypal me i qit paret nese u mirr naj kush me kete ose prej bittrex ku muj me i transferu paret ?
   
 2. shakta

  shakta Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Jo nuk egziston ai opcion, veq munesh mi terhek si btc tani me bo ndrrim me naj exchange prej btc n paypal po sta kisha sygjeru ata se hup nifar % t vleres. Po opcionin mat mir e ki mi terhek si btc edhe mi shit te najkush n kosov nese don ndihm mi shit kontaktom n pm.
   

Shpërndaje faqen

Loading...