1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

bitdegree.org | të gjitha mësimet free

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga ﴾.﴿, 1 Qershor 2018.

Tags:
 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,604
  Pëlqimet:
  1,112
  Pikë nga trofetë:
  243
  (Coder);, Blerim R., Unnamed83 dhe 6 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. Donart

  Donart Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  38
  Hey flm qe na informove, po per sa kohe jon free krejt qito kurse?
   
 3. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  ne per 5 dit
   
 4. Donart

  Donart Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  38
  E a munesh mi marr diqysh e tanaj mi perdore mas 5 ditve.
   
 5. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  mduket se jan free vet tashi pas 5 ditsh do jen me cmimin e tyre
  https://www.eduonix.com/freebies edhe kjo faqja ka ca kurse tmira falas
   
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,000
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  Qysh me mujt me i bo donload video mesimet ?
   
 7. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  299
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  28
  edhe mua me intereson si me i shkarku
   
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,604
  Pëlqimet:
  1,112
  Pikë nga trofetë:
  243
  për shkarkim mbase funksionon me IDM ose në chrome/firefox network përgjoni links & shkarkojini 1 nga 1 (mos harroni rename)
  akoma më thjesht me dicka si tip Fiddler/Fireshark

  dicka si këto
  Code:
  https://embedwistia-a.akamaihd.net/deliveries/bcc4f7323f0552d84093ec3c4d8e160a3794addb.bin
  https://embedwistia-a.akamaihd.net/deliveries/bcc4f7323f0552d84093ec3c4d8e160a3794addb.ts
  
  [​IMG]
   
  Last edited: 2 Qershor 2018
 9. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,449
  Pëlqimet:
  1,080
  Pikë nga trofetë:
  358
  I morra 14 kurse. Faleminderit.
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 10. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,000
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  boni upload vlla nej kund ti downloadojm krejt .
   
 11. aRdiiaN

  aRdiiaN Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nuk ki nevoj me i shkarku ktu po thot
  "The course will remain free for you after promotion period ends."

  "Kursi do të mbetet falas për ju pas përfundimit të periudhës së promovimit."

  kshtu qe hapni ni account e aplikoni !!
   
 12. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,000
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  O shok pe kutpoj ato mos ta ndien , po tash spo kom kohe me i shiku ato kurse ,prandaj po du me i pas per shtator
   
 13. aRdiiaN

  aRdiiaN Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  18
  bro nese nime t vynn kurse lyp n google coupon for udemy free ki plos kurse qe i qesin t'mir veq kerko rregullisht un per veti kom marr afro 100 kurse n udemy ku 50% e ktynve jon 10or+ !!!
   
 14. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,000
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  Faleminderit shume .
   
 15. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
 16. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  772
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  73
  a mundesh me spjegu pak me shum se si me downladu se po me duket pak e komplikume, flm
   
 17. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Shkarkoje IDM (internet download manager), dhe instaloje, me pas kyqu te kursi, dhe automatikisht mbi video ne anen e djatht te del opsioni Download This Video
   
  BlackEagle pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...