1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë Bitdefender Total Security 2015 PROMO

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 26 Shkurt 2015.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,945
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  899
  Pëlqimet:
  278
  Pikë nga trofetë:
  93
 3. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  899
  Pëlqimet:
  278
  Pikë nga trofetë:
  93
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,945
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  personalisht nuk e perdor por duke u nisur nga testime ne trial ne pergjithesi mendoj se dhe per kete
  trial = full per 90 dite
   
 5. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  899
  Pëlqimet:
  278
  Pikë nga trofetë:
  93
  Flm. As un se perdor por ngaqe shume e vlersojne dhe edhte ne top place per antivirus. Do e provoj. Flm qe e ke postu
   
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,945
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,945
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  promo funksionon dhe per version-in 2020
   
  Tigerman pëlqen postimin.
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,945
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
 9. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,945
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  Bitdefender Small Office Security (90 Days Free Trial)

  Code:
  https://www.bitdefender.com/media/html/consumer/new/WFH-90days-free-SOHO-2020-opt/
   
  Tigerman pëlqen postimin.
 10. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,945
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  4 muaj falas

  Code:
  https://www.bitdefender.com/media/html/consumer/new/SL-get-4-months-total-security-2020/
  [​IMG]


  [​IMG]
   
  Last edited: 16 Prill 2020
 11. Tigerman

  Tigerman Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  A mund ta aktivizoj kete version sepse per momentin e kam Small Office Security nga oferta e mehershme?
   
 12. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,945
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  zakonisht keto promo-t jane vetem per user te rinje
  krijo nje akaunt te ri & aktivizoje
  Code:
  This trial subscription cannot be used to extend any other active subscription you have.
  Trials are for new users only. You have 45 days to activate the product.
  
   
  Tigerman pëlqen postimin.
 13. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,945
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
  Code:
  https://www.bitdefender.com/media/html/consumer/new/WFH-90days-free-total-security-2020-opt
  
   
 14. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,945
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.bitdefender.com/media/html/consumer/new/TJ-get-4-months-total-security-2020/

  [​IMG]
   
 15. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,945
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]

  Code:
  https://www.bitdefender.com/media/html/consumer/new/get-your-90-day-trial-opt/index.html
  
   
 16. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,945
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  Bitdefender Total Security 2021 - 6 muaj falas
  Code:
  https://www.bitdefender.de/media/html/consumer/new/get-your-180-day-trial-opt/index.html
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...