1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë Bitdefender Total Security 2015 PROMO

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 26 Shkurt 2015.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,951
  Pëlqimet:
  1,366
  Pikë nga trofetë:
  243
 2. z4x0r

  z4x0r Anëtar i Njohur

  Postimet:
  837
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  63
  Do e provoj, edhe pse kam marr kaspersky dhe jam tejet i kenaqur me te, sidomos kete vit mduket qe eshte nr1.
   
 3. Ardi@Net

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  807
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  58
  BitDefender e kam me licens e antivirus ma tfort un personalisht nuk kom pas ky ish diqka i qart.

  Mos kofsha gabim ne vitin 2014 u zgjedh si antivirusi me i mir!!
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,951
  Pëlqimet:
  1,366
  Pikë nga trofetë:
  243
  u shtua dhe 1 promo tjeter

  9 muaj (promo skadon me 3 mars 2015)
   
 5. Redjola

  Redjola Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  Dmth tani qe e pash une kete postim nuk ja blen me e shkarku apo jo pasi dhe 5 dite dhe skadon
   
 6. KlajdiToci

  KlajdiToci Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  A doni Malwarebytes eshte me i mire se cdo security tjeter qe mund te keni njohur... nese po me thoni, qe tpostoj licencat ne nje postim te ri.
   
 7. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,080
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  E paske keqkuptu postimin, lexo edhe njeher!

  Lexo rregulloren e forumit para se te postosh.
   
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,951
  Pëlqimet:
  1,366
  Pikë nga trofetë:
  243
  skadon promo, jo celesi
  dmth pas asaj dite s'mund te maresh me key

  po pate ndonje link per promo oficial, pse jo
   
 9. KlajdiToci

  KlajdiToci Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  po pate ndonje link per promo oficial, pse jo[/QUOTE]

  Jo, fatkeqsisht mund tju ofroj vetem licenca dhe shkarkim te programit te crackuar, jo nga faqja zyrtare. Mendoj se kjo eshte kunder rregullave te forumit.
  Nese po do te ishte kenaqesi, sepse disponoj shume programe, web skripte dhe plugins apo addons qe jane nulled dhe qe funksionojne.

  Nese jo jam totalisht pro rregullave dhe kunder thyerjes se tyre.

  Ju Pershendes
   
 10. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,951
  Pëlqimet:
  1,366
  Pikë nga trofetë:
  243
  u shtua 1 promo (skadon me 11 mars 2015)
   
 11. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,112
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  128
  Linku i pare ka skadu ndersa i dyti ende jo
   
 12. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,951
  Pëlqimet:
  1,366
  Pikë nga trofetë:
  243
  u hoqen promot e skaduara
  u shtua promo FB 3 muaj

  ps. plz @MOD nqs eshte e mundshme te editohet titulli, te hiqet 6muaj
   
 13. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,951
  Pëlqimet:
  1,366
  Pikë nga trofetë:
  243
  u shtua 6muaj promo
   
 14. kleo2015

  kleo2015 Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ja ku e kam ber dhe un me vidjo antivirusin bitdefender 2015 per 1 vit licens,licensa posht vidjos.
   
 15. VerifiedUsers Overlay
  dr_iton

  dr_iton MSc. Inxhinier i Softuerit Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,351
  Pëlqimet:
  376
  Pikë nga trofetë:
  228
  Nëse jeni të interesuar për BitDefender Internet Security 2015, licencën për 6 muaj mund ta merrni nga lidhja vijuese:
  Code:
  http://www.bitdefender.com/media/html/adware-removal-tool/?lc_aid=39902&lc_cid=4679
  Përshëndetje.
   
 16. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,951
  Pëlqimet:
  1,366
  Pikë nga trofetë:
  243
  Last edited: 17 Shtator 2018
  arbenshabiu pëlqen postimin.
 17. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,951
  Pëlqimet:
  1,366
  Pikë nga trofetë:
  243
 18. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,951
  Pëlqimet:
  1,366
  Pikë nga trofetë:
  243
  TOTAL SECURITY 2019 - 6 muaj falas

  https://www.bitdefender.com/media/html/consumer/new/christmas-trial-tb-opt/

  krijo akaunt te ri


  Code:
  Thank you!
  Check your email for instructions on how to install.
  
  This trial subscription cannot be used to extend any other active subscription you have.
  Trials are for new users only. Data collected according to our privacy policy.
  Campaign ends January 15th 2019
   
 19. Tigerman

  Tigerman Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kur mbaron kjo ofert?
   
 20. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,951
  Pëlqimet:
  1,366
  Pikë nga trofetë:
  243
  Campaign ends January 15th 2019
   

Shpërndaje faqen

Loading...