1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bitconnect

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga Bes Berisha, 18 Gusht 2017.

 1. Rrezart123

  Rrezart123 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  63
  3 Arsyet sipas Bitconnect:

  Bad Press (Saying SCAM SCAM SCAM)
  Cease and Desist letters from Texas State Securities Board and North Carollina
  DDos Attacks

  Thuhet se platforma do mybllet kurse ne shkembim do merrni Bitconnect Coin
   
 2. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  516
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  63
  Arsyetime po , politike hesapi , s po dihet niher sigurt , mos shprendani FUD .
   
 3. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Arsyeja e pare eshte me qesharakja qe kam degjuar.Mbyllim platformen se na kan share.
   
 4. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
 5. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Me falni por :
  HAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHA

  1 BCC = $291 ne BCC Exchange Updated 59 hours ago
  1 BCC = $33.4 Updated recently.
   
  omega_web pëlqen postimin.
 6. Mike

  Mike Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qka me mare more -89% eshte bcc
   
 7. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  516
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  63
  Une hina ne web te bitconnect qitash , po apet me lag , ato bcc qe jane kane ne wallet bcc coins dmth , i ka shumezu ne vlere aktuale te dollarit , psh 1 bcc kush e ka pas qe ka kushtu ma heret 300 dollar psh , ne vend te qasaj i ka qite 6 bcc coins, .
  Calm Down , nuk eshte tu ndodhe exit scam ende.
   
 8. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  516
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  63
  Kush ka investim ne bcitconnect , le ti terheqe monedhat bcc , pasi qe lending dollaret jane konvertu ne bitconnect coin, edhe transferoni ato ne hitbtc ose coinexchange, ma mire pak se hiq .
   
  F.A. pëlqen postimin.
 9. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Mos u ngutni, sidomos ju qe keni humbur shum.

  Un po te isha ne vendin tuaj, nese e kam humbur 90% te investimit, do te kisha rreziku edhe 10% ne hodl.

  Coin si Coin nuk do te mbyllet, ai perseri do te qendroj ne market, prandaj nuk i dihet ka mundesi me pas ndonje whales perseri dhe nxireni sadopak.

  Sidomos nese futen investitore te rinje, e qe me siguri do te futen se shpejti.

  klm
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 10. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pse nuk po e hapni ju nje platforme te tille ??? Qe te mos jete skam
   
 11. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  Khu qfar pytje , krejt diskutimi qe e bonum ra posht!!!
   
  Kryefaqja, H!TM3N. dhe lynx pëlqejnë postimin.
 12. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Elira kuptoje qe ajo eshte scam, nese ja ke idene se cfare ofronte bitconnect atehere nuk do e jepje kete mendim.
   
 13. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Hahaha mos u tut. Une e pata shume serjozisht
   
 14. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po une po kuptoj se skam tbej me te hiq. Perveq nje walleti qe e kam hap ne te. Per platformen thash serjozisht me hap edhe na shqiptaret nji
   
 15. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  @Elira tash tkapa
  1. Ktu ose duhet me ba skam (scam)
  2. Ose duhet me gjet dikan qe ska ku i le paret edhe me na financu neve
  3. Ose naj "Time traveller" me na tregu ku mi investu ato $ qe me dal fitim x10 ose ma shum
   
  Last edited: 17 Janar 2018
  H!TM3N. pëlqen postimin.
 16. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Cfare platforme ? A ja ke idene cfare platforme eshte ? Sic e thash, mos krijo mendime kur nuk ja ke idene si funksiononte.
   
 17. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  43
 18. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Eh qaq... thnx
   
 19. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mos u zej. Antari ma nalt e ka kuptu.cka kam.dasht me thane... peas
   
 20. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  516
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  63

Shpërndaje faqen

Loading...