1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bitconnect

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga Bes Berisha, 18 Gusht 2017.

1. beharluu

beharluu Anëtar i Njohur

Postimet:
    652
    Pëlqimet:
    196
    Pikë nga trofetë:
    88
    O djem ju sjenj te informum qa osht afatizimi i parave lexone mashum kompania osht e mir ski nevoj me punu a me hi ne ekip te askujt be powerfull not in body but in your brain ..

Bushido King pëlqen postimin.
  2. bone

bone Anëtar Aktiv

Postimet:
    358
    Pëlqimet:
    21
    Pikë nga trofetë:
    18
    A mund tna japesh nje deshmi qe ka blockchainin e vet, ku bazohesh qe ka blockchainin e vet?
    si dhe qka menoni edhe sa muaj apo vite do te zgjas bitconnect apo sa do te kete jetegjatesi..?

3. DarKr0x

DarKr0x Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,451
    Pëlqimet:
    1,081
    Pikë nga trofetë:
    358
    Per hir te kesaj teme dhe qe mos te flas vetem ne “ajer” do e analozoj kete platforme dhe nese ke te drejte do te kerkoj falje :D

4. omega_web

omega_web Anëtar i Njohur

Postimet:
    558
    Pëlqimet:
    215
    Pikë nga trofetë:
    73
    200$ ne dite i bie 6000$ ne muaj per 4 muaj 24k +10k =34k
    Qe eshte ponzi kjo nuk diskutohet por pyetja eshte sa do zgjasi.

beharluu pëlqen postimin.
  5. beharluu

beharluu Anëtar i Njohur

Postimet:
    652
    Pëlqimet:
    196
    Pikë nga trofetë:
    88
    Edhe per 8 muajt e ardhshem do tjet ne kete nivel un per veti sinqerisht po ju them po tkish pas $$ do ti kisha investu

6. omega_web

Postimet:
    558
    Pëlqimet:
    215
    Pikë nga trofetë:
    73
    Pse dhe 8 muaj ?Ku bazohesh

7. Bushido King

Bushido King Anëtar i Njohur

Postimet:
    516
    Pëlqimet:
    163
    Pikë nga trofetë:
    63
    Ska kurrfare baze ajo fjale 8 muaj, askush nje kompani gjigante nuk e humb per nje interes shume parash.
    Bitconnect is here to stay.
    Edhe pse quditni qe paguan shume ne huazim,ajo me rritjen e monedhes vet sa te paguan ty perqindje as gjysen sa fiton me popularitetin dhe rritjen e monedhes.Per ata ajo % jote eshte nje sasi qe shume lehte mbulohet.

8. Elira

Elira Anëtar Aktiv

Postimet:
    262
    Pëlqimet:
    37
    Pikë nga trofetë:
    38
    A mundesh mema spjegu veq pak. Qet investim ok qe e ban edhe pret me mar ma shume. Amo qeky ditor 200$ kah te del. Jom hala nfillim e qata po lypi ndihme konkrete prej dikujt. Edhe nese ke pak btc ne bitconecct qysh munesh mi bo euro e mi nxerr ne bankomat ? Flm nese pergjigjesh

9. beharluu

beharluu Anëtar i Njohur

Postimet:
    652
    Pëlqimet:
    196
    Pikë nga trofetë:
    88
    nese investon 10k do te thot nje perqindje 0.27% ditore fitimin gjeje vet keti 0.27 perqindshit ju shtohet gjdo dit edhe dikun rreth 0.50% 0.40% 0.90%
    qe i bie dikun 1% mesatarja kjo shkon mesatarisht perafersisht fitimin ditor eshte 200$ edhe mos folni ju lutna pa pas dijeni per bitconnect tu than jo ska interes jo ka o vlla kshtu o ka shkon biznisi qe jom ka merna e drejt e juaja osht me besu ose jo mirpo mos paragjykoni tu than sosht kshtu .
    sa ma pak investim qaq ma pak fitim :) kalo mir

10. positivezero

positivezero Anëtar

Postimet:
    9
    Pëlqimet:
    1
    Pikë nga trofetë:
    3
    Ja deshmi ku i kam investuar heren e fundit me 11 Tetor 2017 5010$, kam edhe 5 usera te tjer ku gjithsej i kam investuar 50k dollar.

https://ibb.co/k2s70m

Nese i investon 5010 plus dollare ather fitimi mesatar eshte 45dollar ne dite, dmth fitimi ditor nvaret prej shumes se investuar dhe total investimi rikthehet per 6 muaj apo nvaret prej shumes se investuar.
    Bitconnect paguan ne dollar, ti dollarin e konverton ne bcc si dhe bcc ne BTC. BTC mundesh me e shit ne dore me kesh apo mundesh me shendrru ne kesh ne ATM varesesht prej vendit ku jeton si dhe walletit qe perdor.

PS. Nese vendos me investu ather une mundem te ndihmoj si referal si dhe te njejten kohe kam btc per me shit :)

11. DarKr0x

DarKr0x Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,451
    Pëlqimet:
    1,081
    Pikë nga trofetë:
    358
    E cfare te mire kam un nese perdor referalin tend ? Pervec perfitimit tend ???

12. Elira

Elira Anëtar Aktiv

Postimet:
    262
    Pëlqimet:
    37
    Pikë nga trofetë:
    38

13. Elira

Elira Anëtar Aktiv

Postimet:
    262
    Pëlqimet:
    37
    Pikë nga trofetë:
    38
    Edhe a din dikush sa osht i vertete qeky BTCminer qe i fiton ndite 0.0006 btc ?

14. Elira

Elira Anëtar Aktiv

Postimet:
    262
    Pëlqimet:
    37
    Pikë nga trofetë:
    38

Une mbarova per ni referal edhe kot as zdi qka fiton aj as une

15. rilind_n

rilind_n Anëtar Fillestar

Postimet:
    72
    Pëlqimet:
    42
    Pikë nga trofetë:
    28
    Qikjo osht hipokricia e madhe e njeriut. Ai qe ta jep linkun, dmth pe mundohet met informu per qka munesh me fitu. Per punen qe e ben edhe qe te lajmron qka munesh me fitu, ti regjistrohesh me linkun e atij/asaj.
    Ti nuk osht qe fiton najsan ne fillim (po nese dikush regjistrohet me linkun tend, ateher e merr bonusin). Po ne secilin investim qe e ben ti, ai i merr 7%. (Jo prej pareve tuja, po si bonus prej Bitconnect)
    Ti munesh mu regjistru edhe pa referal, edhe me investu vetem. Po thjesht osht nenqmim i dikuj nese te tregon qe munesh me bo pare edhe menyren qysh me bo pare, edhe nfund mos me ja vlersu hiq e mu regjistru pa referal.
    Ka plot video qe te lajmerojin per Bitconnect qe eshte Ponzi, etj etj. mirpo ka edhe shum tjera qe flasin te kunderten. Pra kujdesin duhet mi pas gjithmone prandaj askujt nuk kisha mujt mi paralajmru ma mire se nje rregull qe nuk eshte shkrujt askund. Edhe jo vetem per Bitconnect, po per krejt cryptocurrency vlen i njejti rregul. Investo vetem ate qka nuk mundesh me humb ( Invest only what you can afford to lose )
    Qikjo video osht shum informative edhe tregon shum arsy pse Bitconnect osht cryptocurrency e forte.

Nese doni mu regjistru nen referal timin, qe ku eshte linku.
    https://bitconnect.co/?ref=Rilind

16. omega_web

Postimet:
    558
    Pëlqimet:
    215
    Pikë nga trofetë:
    73
    Kete e kam shkruar ne 20 Tetor.Tani e kam pergjigjen e pyetjes time "sa do zgjasi" pergjigjja eshte 16 Janar 2018.Qe sot bitconnect mbyllet shpresoj ti merrni leket qe keni investuar po veshtir duket.

17. Rrezart123

Rrezart123 Anëtar i Njohur

Postimet:
    687
    Pëlqimet:
    156
    Pikë nga trofetë:
    63
    Sapo morra lajmin qe qenka mshelur.
    Shpresoj qe i merrni investimet qe i keni bere o_O

18. Bushido King

Bushido King Anëtar i Njohur

Postimet:
    516
    Pëlqimet:
    163
    Pikë nga trofetë:
    63
    Nuk eshte mbyllor jo ende, kinse keto dite ka pas do ddos attack ne web, ama une po menoj qe pak politike qe pasi kane rene qmimet shume po e zhagitin qasjen ne web qe njerzt mos me ba cash out ne btc .

19. urankajtazi

urankajtazi Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,030
    Pëlqimet:
    501
    Pikë nga trofetë:
    208
    "ddos attack"

20. Mike

Mike Anëtar Aktiv

Postimet:
    108
    Pëlqimet:
    38
    Pikë nga trofetë:
    38
    Hjekni pare kush ka lajmi i fundit po fundoset Bcc shikoni ne twitter nuk ashte "ddos attack" kush i ka fut ne ate plateforme ju njftoje se do te mbyllet mbrenda 5 dite une per veti skom po eh kom follow ne twitter.

Shpërndaje faqen

Loading...