1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

bitcoin

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga amitt, 15 Maj 2019.

 1. amitt

  amitt Anëtar Aktiv

  Postimet:
  113
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  si mundemi te fitojm bitcoin free kush din
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  741
  Pikë nga trofetë:
  343
  Duke punuar.
   
  @science pëlqen postimin.
 3. amitt

  amitt Anëtar Aktiv

  Postimet:
  113
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  cka me punu o vlla
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  741
  Pikë nga trofetë:
  343
  Si fillim kerko ketu ne forum se ka plot tema. Nuk ka kohe dhe as nerva njeri te shkruaj te njejten përgjigje sa here qe dikush hape nje teme përgjigjja e te ciles i eshte dhene njehere.
   
 5. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  BITCOIN=LEK TI THUA SI TE BEJM LEK FALAS....
  BITCOIN MUND TE MARRESH ME MINING SI FILLIM DUHET TE KESH NGJE GPU (KARTE GRAFIKE) TE MIRE (RX 580/590 PREFEROHEN)
   
 6. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  449
  Pëlqimet:
  161
  Pikë nga trofetë:
  53
  Une po i marr prej vidcloud.co krejt lekt cka po dalin prej filmave qe po kqyren si litecoin , kom marr kogja kur ke 80 usd qatehere :) me faucets per menimin tem as mos u lodh se humbje kohe osht , kshtu qe ma mire ose puno me dicka qe merr coins n`vend t`lekve ose blej coins me cash , ose investo n`pajisje per minning , nese rastsisht punon me websites edhe vendos banera e monetizon me reklama - dy platforma i njoh une qe mundesh me terhjeke coins (bitcoin ) n`vend t`lekve - adsterra edhe bidvertiser !
  Suksese !
   
  Elion1 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...