1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bitcoin Tash

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga isarama, 29 Gusht 2020.

 1. isarama

  isarama Anëtar i Njohur

  Postimet:
  555
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershenderje desha tju pys se a punon dikush tash me bitcoin dhe a ja vlen me punu tash me bitcoin
   
 2. DEVILAL

  DEVILAL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  A mundesh pak ma ndetaje me ba pytjen ? Si po mendon me punu me bitcoin apo mendon vetem me i majt parat si bitcoin apo qfar ? Nese mendon per me mbajt si mnyr pagese at'her mendimi personal osht se mundesh me e perdor pa problem pasi momentan edhe bitcoin shifet se eka vleren kogja tmadhe ($11.5k tani per tani) por gjithsesi smendoj se osht mendim i mir me i mbajt parat gjat aty pasi siq shihet nga vitet e kaluara bitcoin nuk osht stabil fare, pra mundet met ra me hup vlera tmdhaja po mundet me ndodh edhe e kunderta qe vlera ti shkoj nmaje e pastaj tdyfishohen / trefishohen parat edhe bjen kogja nfitim.
   
  Poshnjari dhe Felixxxx pëlqejnë postimin.
 3. Felixxxx

  Felixxxx Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  1
  Une jam i interesuar per te blere crypto tani por binance nuk me lejon te beje blerje pasi shqiperia nuk eshte ne vendet qe mund te bejne blerje.
  A mund te me tregoj dikush ndonje faqe se ku mund te blej dhe nje wallet ju lutem?
   
 4. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  375
  Pëlqimet:
  128
  Pikë nga trofetë:
  53
 5. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  236
  Pëlqimet:
  74
  Pikë nga trofetë:
  38
  Paypal ofron blerjen e Bitcoin tani
   

Shpërndaje faqen

Loading...