1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bitcoin Tash

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga isarama, 29 Gusht 2020.

1. isarama

isarama Anëtar i Njohur

Postimet:
    555
    Pëlqimet:
    43
    Pikë nga trofetë:
    58
    Pershenderje desha tju pys se a punon dikush tash me bitcoin dhe a ja vlen me punu tash me bitcoin

2. DEVILAL

DEVILAL Anëtar Fillestar

Postimet:
    68
    Pëlqimet:
    59
    Pikë nga trofetë:
    28
    A mundesh pak ma ndetaje me ba pytjen ? Si po mendon me punu me bitcoin apo mendon vetem me i majt parat si bitcoin apo qfar ? Nese mendon per me mbajt si mnyr pagese at'her mendimi personal osht se mundesh me e perdor pa problem pasi momentan edhe bitcoin shifet se eka vleren kogja tmadhe ($11.5k tani per tani) por gjithsesi smendoj se osht mendim i mir me i mbajt parat gjat aty pasi siq shihet nga vitet e kaluara bitcoin nuk osht stabil fare, pra mundet met ra me hup vlera tmdhaja po mundet me ndodh edhe e kunderta qe vlera ti shkoj nmaje e pastaj tdyfishohen / trefishohen parat edhe bjen kogja nfitim.

Poshnjari dhe Felixxxx pëlqejnë postimin.
  3. Felixxxx

Felixxxx Anëtar

Postimet:
    2
    Pëlqimet:
    3
    Pikë nga trofetë:
    1
    Une jam i interesuar per te blere crypto tani por binance nuk me lejon te beje blerje pasi shqiperia nuk eshte ne vendet qe mund te bejne blerje.
    A mund te me tregoj dikush ndonje faqe se ku mund te blej dhe nje wallet ju lutem?

4. Universal

Universal Anëtar Aktiv

Postimet:
    375
    Pëlqimet:
    128
    Pikë nga trofetë:
    53
  5. lojrafati

lojrafati Anëtar Aktiv

Postimet:
    236