1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Bitcoin-Stock: 1 bitcoin-cash tirane

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Albcrypto, 26 Qershor 2017.

 1. Albcrypto

  Albcrypto Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje nga Albcrypto! Koha per te shitur prap se u be koh pa shit! Ne shitje ksaj rradhe 1 bitcoin, me kontaktoni ne inbox me oferta serjoze dhe nuk pranoj as wester union asgje tjeter vec cash , vendodhja Tirane.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,521
  Pëlqimet:
  2,130
  Pikë nga trofetë:
  448
  Cfar cmimi?
   
 3. Albcrypto

  Albcrypto Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  58
  Per momentin , 2000$ - 2.2 milion lek. se them te mbaj ca btc ne stock mos me duhen
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 4. Marian

  Marian Anëtar Aktiv

  Postimet:
  125
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  1 btc? 2.2 milion lek
   
 5. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,662
  Pëlqimet:
  735
  Pikë nga trofetë:
  243
  2000 dollar apo 2000 euro 1 bitcoin ?
   
 6. Albcrypto

  Albcrypto Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  58
  kam 1 bitcoin ne stock po nuk i shes te gjitha, per momentin shes bitcoin me vlere 2000$ per 2.2 milion leke cash, me vone do shes edhe me shume
   
 7. Albcrypto

  Albcrypto Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  58
  Vella ja shpjegova dhe phoenixit, cmimi per 1 bitcoin nese vleren per momentin e ka 2500$ un kerkoj 2.8 milion leke , por per momentin me duhen disa bitcoin dhe kam vetem 2000$ ne shitje per 2.2 milion leke! Nuk pranoj asnji pagese tjeter pervec pageses cash, dhe vendodhjes Tirane, kush mundet te me kontaktoje!
   

Shpërndaje faqen

Loading...