1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Bitcoin silver ???

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga james, 9 Janar 2018.

 1. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Kjo eshte nje monedhe, nje "loder" dhe kaq.
  Nga 1$ i ke ne ebay, kurse ketu dhe pse thote free besoj te detyrojne te paguash shipping 5-10$
   
  F.A. dhe james pëlqejnë postimin.
 3. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kur e pash Bitcoin silver , mejher thash naj fork i ri

  Qysh tha edhe @DarKr0x , thjesht 1 menyre reklamimi per dropshipping (Si koha qysh ta paska caktu 18H si kjo mnyra produkti falas kurse transport +$$$$? , nuk e di sa osht transporti me kete rast po zakonish kur te perdorum kete metod reklami transporti bahet si me ta pru me USPS , sen qe si afrohet se nja 30 dit zgjat me te ardh produkti) pra edhe niher kjo osht thjesht toy , moti kum pas ksi "menojshin gjinja qe jan lira , se edhe jon te rana"
   

Shpërndaje faqen

Loading...