1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bitcoin shenon rritje

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga Mr.Klajdi, 12 Gusht 2017.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Mr.Klajdi

  Mr.Klajdi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  sapo u futa ne freebitco.in dhe pashe qe 1BTC=3900$ nderkohe qe para 2 muajsh ishte 2500$ sa shume po ecen kjo monedhe dixhitale si e shikoni ju ne te ardhme valuten e kesaj monedeh
   
 2. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  747
  Pëlqimet:
  169
  Pikë nga trofetë:
  78
  pritet 10k ket fund vit
   
  p3n7357 dhe Mr.Klajdi pëlqejnë postimin.
 3. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  709
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  73
  4.7k per momentin u ka cmend
   
 4. Pleurat

  Pleurat Zadar,Croatia Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,301
  Pëlqimet:
  540
  Pikë nga trofetë:
  343
  Eshte e vertet qe ka shenu rritje por mos hapni tema per cdo rritje qe bene.Me dhjetra tema te njejta gjenden ne forum.

  Posto tek tema qe veq se jane te hapura me kete permbajtje.

  Kjo teme duhet te mbyllet
   
  Mr.Klajdi pëlqen postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...