1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje bitcoin prime template

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga Cyb3R-Gh0sT/, 14 Maj 2022.

  1. Cyb3R-Gh0sT/

    Cyb3R-Gh0sT/ Anëtar Aktiv

    Postimet:
    341
    Pëlqimet:
    67
    Pikë nga trofetë:
    38
  2. Elton Heta

    Elton Heta Anëtar

    Postimet:
    7
    Pëlqimet:
    2
    Pikë nga trofetë:
    3
    Website me siper eshte i ndertuar me Bootstap dhe Jquery, normalisht ka dhe HTML, CSS, JavaScript
     

Shpërndaje faqen

Loading...