1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

BistraHost.com - Super-Fast SSDs me LiteSpeed & DDoS Mbrojtje.

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga Th3.psyCh0, 29 Prill 2020.

 1. Th3.psyCh0

  Th3.psyCh0 Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  BistraHost.com
  BistraHost ofron shërbime cilësore të Web Hosting dhe Domaina., Me serverë SSD të super të shpejtë duke përdorur LiteSpeed Web Server, Mbrojtje DDoS, Certifikata SSL falas , Backup dhe 24/7 Mbështetje!
  Po ashtut, Cilësia e WebHosting-ut është thelbësore për të vetmin qëllim për të mbajtur praninë e një biznesi, veçanërisht kur bëhet fjalë për kompanitë që shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes internetit, dhe ne u ofrojmë klientëve tanë një platformë perfekte për të drejtuar bizneset e tyre.
  Na vizitoni në: https://www.bistrahost.com/

  Ne ofrojmë tre pako të ndryshme te WebHosting-ut !

  Çmimi - $ 2.60 në muaj !

  1 - Hosted Domain
  UNLIMITED - SSD Storage
  UNLIMITED - Bandwidth
  FREE DDoS Protection
  FREE SSL Certificates
  FREE Backups & Restores
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  Çmimi - $ 4.40 në muaj !

  FREE Domain Name
  5 - Hosted Domain
  UNLIMITED - SSD Storage
  UNLIMITED - Bandwidth
  FREE DDoS Protection
  FREE SSL Certificates
  FREE Backups & Restores

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  Çmimi - $ 6.00 në muaj !

  FREE Domain Name
  UNLIMITED - Hosted Domain
  UNLIMITED - SSD Storage
  UNLIMITED - Bandwidth
  FREE DDoS Protection
  FREE SSL Certificates
  FREE Backups & Restores

  Të gjitha pakot e Web Hosting-ut, vijnë me 60% zbritje !
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Bëhet fjale për shared host?
  Dhe deri sa vizitor dita mund te mbaj paketa fillestare?
   
 3. Th3.psyCh0

  Th3.psyCh0 Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje , Poshnjari , Pa limit vizitor ne dite apo jave apo muaj !
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Pyetja ime ishte sa mban hosti. Dhe pa limit mos e thuaj se ne forum webmasterash jemi.
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 5. Th3.psyCh0

  Th3.psyCh0 Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Nashta jemi keqkuptu por Limiti i vizitoreve nuk eshte i kufizuar p.sh deri 10.000 vizitor ne dit , por e ki sa dush vizitor ne dite nuk ka Limite per Cilin do paket , nese jam pak me i kjart qetashti !
   

Shpërndaje faqen

Loading...