1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bisedojm rreth Cacttus Education

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga lumz, 13 Korrik 2017.

 1. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,649
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  78
  Pershendetje tè gjithve , arsyeja se pse e hapa kete temè èshtè se po shoh plot antarè qe po pyesin per fakulltete dhe per drejtime qe kan te baj ne botèn e teknologjis , fillimisht se di sa per jush kan njohuri qe osht hap kjo cacttus education dhe qe ka tbaj me vazhdimet e msimeve pas kryeres se shkolles se mesme , arsya qe mshtyri me hap kete teme eshte qe shumica e antarve edhe njerzve ne pergjithsi lypin land se qka atyre u pelqen me shum , ose duke zgjedh drejtimin qe atyre u shkon me se shumti , njè tieter arsye shtes per hapjen e ksaj teme eshte edhe drejtimi qe ishte administrues i rrjetev dhe sistemev kompjuterike , krejt landet ishin qe kan teper domethanje dhe te cilat sot per sot po lypen , dhe na shpien diku 'ne te ardhmen .? Ju si e vlersoni kete progam te cacttus? dhe a ka fillu dikush me u interesu per ktu me vazhdu shkollimin?
   

Shpërndaje faqen

Loading...