1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

bios reset passwprd

Tema tek 'Drivera' e hapur nga besarti123, 18 Gusht 2017.

 1. besarti123

  besarti123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  298
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Qa bat djema nese ka mundesi dikush te me ndihmoj me ni acer tan diten marova sun poja heki passwordin ne bios batarin ja heka e lash disa minuta jashta po prap kur e vnova sbajke qysh muj me hek ket password se skam koh se kame marr klienti per gjermani flm per mirkuptim ?
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,662
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  provo ti japësh disa herë gabim passwordin
  nqs del ndonjë error code, postojë këtu ose dërgoma në PM
   
 3. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Provo 0000
  Ose pa password fare
   
 4. besarti123

  besarti123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  298
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  masi japa 3 her codin keq ma qiti system disabled (03482) qishtu
   
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,662
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243

Shpërndaje faqen

Loading...