1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Binance ,Si te bejme Withdraw

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga xhejni, 6 Shkurt 2021.

1. xhejni

xhejni Anëtar

Postimet:
    4
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    1
    Përshendetje.Shprespj te jeni mire.Doja tme ndihmonte dikush me nje pyetje qe kam.Kam investur disa para ne Binance ne Ethereum dhe ne DogeCoin.tani spo di si ti bej withdraw dhe kto coin qe i kam sa i takojne ne lek cash ?
    Faleminderit

2. Albozr

Albozr Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,270
    Pëlqimet:
    246
    Pikë nga trofetë:
    93
    se pari duhesh ti besh trade prej dogecoin ne usdt edhe prej etherum ne usdt dmth mi mbrojt at cmim dhe pastaj na trego ketu sa eshte cmimi per ti bler ty cryptot

Avioni pëlqen postimin.
  3. emiljano22

emiljano22 Anëtar Aktiv

Postimet:
    308
    Pëlqimet:
    30
    Pikë nga trofetë:
    38
    Ke nje opsion P2P atje i ben transfer atje dhe me von shkon te P2P dhe zgjedh cilen coin do te shesesh dhe ke disa blersa qe kane lloje te ndryshme pagesash dhe shuma te ndryshme qe kerkojne. E mira eshte te kesh paypal sepse shkembimi behet per pune se ka ndash. Nese nuk e kuptove me thuaj te te nis foto

4. manutd

manutd Anëtar Aktiv

Postimet:
    132
    Pëlqimet:
    23
    Pikë nga trofetë:
    18
    Mund ta besh me foto vllaqko sepse edhe mua me duhet.
    Faleminderit paraprakisht.

Shpërndaje faqen

Loading...