1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Bileta per ndeshjet e KOSOVES

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga ALLES BABAAA, 8 Nëntor 2019.

 1. ALLES BABAAA

  ALLES BABAAA Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  33
  Kush e din sa bileta mund ti blej 1 person ne ndeshjet e KOSOVES ne Euro2020
  ne stadiumin e Fadil Vorrki
  3 bileta apo me shum ?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,644
  Pëlqimet:
  917
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ne mos gaboj nuk shiten me emer dhe mbiemer biletat?
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,098
  Pëlqimet:
  263
  Pikë nga trofetë:
  163
  Kur dalin shitje a e din nej kush daten ?
   
 4. genni

  genni Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ket her FFK ka njoftu qe vetem 2 bileta mundesh me i ble me nje llogari
   
 5. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  569
  Pëlqimet:
  212
  Pikë nga trofetë:
  73
  Edhe osht shume problem me ble se po shiten shume shpejt ose po manipulohen per 10-20 minuta spo ka bileta kur po osht fjala per loje te mdha, Une e pash 1 postim ne facebook ku thot , tash ki te drejt me i ble 2 bileta per 1 person , ne ndeshjet e kalume ka qene 3 bileta per person.

  Biletat dalin ne shitje me daten 12 nentor ne ora 16:00 osht fjala per ndeshjen Kosove - Angli
   
 6. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  68
  A mundet dikush me ma dergu linkun ku mundem me ble bileen per Ndeshjen Kosove - Angli
   
 7. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,098
  Pëlqimet:
  263
  Pikë nga trofetë:
  163
  https://www.tiks.app/
   
 8. ALLES BABAAA

  ALLES BABAAA Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  33
  A mun me Bitcoin me ble BILETA ???
   
 9. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  68
  Problemi ma i madh ktu
  www.tiks.app refused to connect.


   
 10. GunnerZh

  GunnerZh Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  jooo_O
   

Shpërndaje faqen

Loading...