1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Betting online ne ks

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga e-kastrati, 15 Shtator 2020.

 1. e-kastrati

  e-kastrati Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje, a ban naj bastore online si bet365, 1xbet etj. me lu prej kosove edhe a asht e vertet qe me ba me fitu si shpesh ta bajn ban accountin.
   
 2. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Edhe nese nuk ka , mund te perdoresh VPN,
  Kjo e dyta nuk besoj qe eshte e ver8 sepse nuk ke se si ti mashtrosh kompanite e basteve, ndoshta mund te behet fjale me shuma qindra mijera euro
   
 3. e-kastrati

  e-kastrati Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Puna asht se i kam lexu do reviewsa per bet365 edhe 1xbet, aty thojshin qe nese tshohin qe fiton si shpesh edhe mu kan shuma tvogla tparev po ta bajshin ban llogarin e spo mujshe me i nxerr as paret e tua, e qata thash tves a jeni pravu najkush
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,322
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  ky eshte nje rrisk qe duhet marre pasi nuk ke ku te ankohesh. edhe nese e ngre zerin kush te degjon thuaj. prandaj zgjidhja me e mire eshte qendro large tyre.
   
 5. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  923
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  48
  Ban nuk ta bajn edhe mundesh me u anku para se me u regjistru osht mir me i lexu rregullat se edhe nloj ki rregulla nese i shkel ato rregulla at her mer ban, mu anku mundesh e she licensen prej ku e ka shumica ne Malta edhe e kan nr lirisht fol mu mka ndodh te Unibet ma kan kry punen, bet365 i kontrollon shum klientat qysh lujn nese ki naj metod qe fiton shpesh (me betting ka shum metoda shum kalkumime qe fiton) at her bet365 ta limiton accountin qe mundesh me bo bet shum pak edhe nuk ja vlen mu mi ka bo diku 6-7 accounta limited qe as nuk i perdori mo ato se shum pak muj me lujt nuk ja vlen, ban pa arsye nuk ta bajn asniher po flas per kto faqet qe jan me licens, te kto te kosoves nuk t kisha preferu me lujt
   
 6. e-kastrati

  e-kastrati Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  dmth edhe me pas naj metod qe munesh me za bastore leht(normal krejt legal mu kan) apet spaske munsi me fitu najsen shum nbastore online a?
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 7. wolf_mc12

  wolf_mc12 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk te kisha sugjerue me lujt tek bet365 por as tek 1xbet , se ski ku ankohesh dhe bet365 ka shum limte
  Te kisha sugjerue siten :
  planetofbets.com
  Ne ket ka ndodh deri 10k ne muaj i kam fitu dhe nuk te kerkoin dokumente me verfikue.
  Veq a ki ide si me fitue
  Se 100%i terheq fitimin dhe investimin.
  Te pakten na trego edhe ne se si me ba lek.
   
  Grenzoo pëlqen postimin.
 8. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
 9. e-kastrati

  e-kastrati Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  A bon per kosove ky site?
   
 10. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  38
  Vella cilado kompani mbi te gjithe vlereson besnikerine, sa shpesh luan tek ata, dhe jo kudo. Nuk ka rendesi fiton Apo humbet rendesi ka historiku i llogarise, cfare tip lojtari je, a luan si njeri normal apo lojtar qe sjell dyshime. Cdo kompani do ti vereje keto elemente, nuk mund te anashkalojne situatat. Si puna e lojtareve te varfer dhe atyre te pasur. Ata profilizojne dhe kategorizojne kedo. Good luck!
   
 11. wolf_mc12

  wolf_mc12 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mos gabo tek lumibet.
  Nje shoki i ka deposit live para 1 viti 500 eu dhe loja u anulue , kur ka dasht me terheq nuk e kan leju. I kan than pa lujt keto nuk ben.
  Sepse i bie qe esht shperlarje parash.
  Dhe ju ka dasht me lujt 1 loj soccer per krejt lojen me ra 1 gol, dhe u kthy i ka zan
  515 eu. Dhe i ka terhqe.
   
 12. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  923
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  48
  Ne lumibet kam account prej 2014 dhe skam pas problem ne terheqje po prap ma mir me lu ne faqe te mdhaja se sa kto t voglat, saper terheqje gjith e kan at rregull depositi duhet mu bo wagerin minimum 1x disa faqe e kan 3x prandaj esht mir me i lexu rregullat para se me bo deposit
   
 13. Nardiunik

  Nardiunik Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me ka ndodh personalisht ne 2 llogari te ndryshme qe mi ka limitu ( nderkohe qe kisha fituar disa leke ), leket i ka mtereheq pa problem edhe pse mi ka limituar llogarite. Tani mund te kene qene shume arsye se pse mi ka bllokuar dhe sdi kuj tia ve gishtin me para. Une zakonisht dal i fituar sepse ndjek tipsters te zote ( parashikues ) dhe problemi gjithashtu mund te jete se jemi shum persona qe vendosim te njejtet ndeshje pothuajse me te njejtin stake gjithe kohes. Gjithsesi bet365 eshte shume i mire por te rekomandoj te besh warm up llogarine ( te vendosesh me shuma te vogla dhe skedina pa lidhje qe edhe te humbin qe te dukesh taman si bastexhi ). Te pershendes
   
 14. Nardiunik

  Nardiunik Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kisha nje pyetje te perafert me personin qe ka hapur temen. Une jetoj ne Shqiperi por me duhen accounte ne bet365 per arsye se me bllokohen nga fitimet ( cdo gje legale ). Tani me sa pashe ne Internet akoma skan bere update qe Shqiperia te jete bere restricted nga vet faqja e bet365 por doja te dija qe a ka njeri qe luan ne bet365 me llogari Shqiptare ( lidhur me banke Shqiptare gjithashtu ) me ane te VPN ose ISP qe akoma nuk i kan bllokuar. Dhe nese dikush luan a ka mundur te beje withdraw se atehere verifikohet taman. Ju faleminderit.
   
 15. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  atehere pse po thu mos gabo kur i ke rregullat si lexon atehere faji tek ti eshte aj apet i paska terhjek
   
 16. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  923
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  48
  Shum shtete bet365 nuk i pranon ka ligj te ri, un luan me accounte te huaja (europes) ka njerez qe ta japin identitetin e tij per me lujt un kam 10 persona qe ne emer te atyre luaj me e-wallets dhe pa problem i terhjeki lekt edhe verifikimi esht shum i shpejt nuk ke nevoj me banka 100 pyetje duhesh mi lajmru lekt etj etj...
   

Shpërndaje faqen

Loading...