1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Best Ad Networks ?!

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Albini~IT, 16 Shtator 2017.

 1. Albini~IT

  Albini~IT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  43
  Pershendetje ITshqip
  Desha te ju pyes rreth AdNetworks tjer perveq Google te cillet jane te mire dhe perfitimet jane te njejta si me Google ?
  Faleminderit
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by boom3rang, 16 Shtator 2017
 3. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Best Answer
  Me perfitime te njejta sikur Google nuk mundesh me gjet, vetem cka lodhesh.

  NDersa Ad Network ka shum te tjera, por asnjera ne nivelin e Googles, duke u nisur nga RevContent, Taboola, Content.Ad, MGDID e shum tjera.
   
  Albini~IT pëlqen postimin.
 4. Emilio

  Emilio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Media net eshte shum e fort! Sipas meje meniher pas Googles.
   
 5. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,244
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  Mendimi im eshte instant article me ecpm 8$ usa cpc 30-1$
   
 6. extraordinario

  extraordinario Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pse mu pom rrin qikaq ult ecpm ??

  [​IMG]
   
 7. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,244
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  shiko me lart te kallxon se dej 14 dit ka ndryshime por normal edhe kjo o si adsensi ndisa dit ulet por shumicen e rastev 8-10 ekam un
   
  extraordinario pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...