1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

berl01

Tema tek 'Siguria në Ueb' e hapur nga berl01, 1 Nëntor 2014.

 1. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  citoj: rreth nje problemi me web ne IE si kjo si mund m a shpjegoni "image" [​IMG]
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Mund te jesh me i qarte ne shpjegimin e problemit?
   
 3. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  1.kur ta hap ket web si ne ket foto nuk hapet asgj veq ashtu kur kyqem nqat link nuk hapet psh. videoja e ksaj linku qe kam shtyp foto ndoshta jam i kjart
   
 4. dr_iton

  dr_iton MSc. Inxhinier i Softuerit Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,351
  Pëlqimet:
  376
  Pikë nga trofetë:
  228
  Duhet ta instalosh adobe player, merre nga lidhja vijuese:
  Code:
  http://get.adobe.com/flashplayer/?promoid=KLXMF
  Pershendetje.
   
 5. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  dr_iton e kam te instalum ne add remove programs adobe flash playerin ne firefox po me hapet vetem ne IE
   
 6. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  shiko ne web-in mozilla firefox [​IMG]
   
 7. dr_iton

  dr_iton MSc. Inxhinier i Softuerit Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,351
  Pëlqimet:
  376
  Pikë nga trofetë:
  228
 8. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Pse thjesht nuk e instalon shfletuesin e quajtur Opera qe mos me qa drasa me kete IE te lodht, apo ka ndonje dmth tjeter ky website?!
   
 9. berl01

  berl01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  dr_iton versioni 8 IE e kam bo nje her reset boom3rang e kam firefox
   

Shpërndaje faqen

Loading...