1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bella Ciao, Bella Ciao Ciao Ciao

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga El Professor, 3 Maj 2020.

 1. El Professor

  El Professor Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje forumera,

  Jam Fidani, El Professore. Jam student i IT edhe hyra ne forum per disa "biznese" kryesisht te orientuara nga Bitcoin. Pas sa kohesh u ktheva ne Bitcoin, i kisha disa fonde te mbetura dhe po shpresoj ti shpenzoj per te blere dicka.
  Shpresoj te gjej ate qe me duhet. Ju pershendes te gjitheve.
   
  @science, Universal dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,664
  Pëlqimet:
  1,147
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,232
  Pëlqimet:
  743
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mire se erdhe.
   
 4. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  468
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje!
   

Shpërndaje faqen

Loading...