1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bej Video Per Cdo lloj teme

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga ergil, 14 Dhjetor 2016.

 1. ergil

  ergil Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Ofroj Video HD per cdo lloj teme te krijuara nga un per tu shperndar ne fanpage ku mund tmarrin virale .
   
 2. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  610
  Pëlqimet:
  214
  Pikë nga trofetë:
  73
  sa kushton? Sample?
   

Shpërndaje faqen

Loading...