1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bej accounte Youtubes me Pages

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Limmy89, 27 Mars 2020.

 1. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  pershendetje shok kush ka deshir te ket nje account te bukur me video youtube
  un mundem tja baj shikushmerit origjinal ajo eshte puna ime te jet i knaqur
  ai kliinet qe deshiron puna eshte cdo gje bahet me pages dhe puna serioz
  te interesuarit mundem te me shkruan dhe pastaj flasim
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,060
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Shpjego ma shume vllaqko
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 3. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  detyra ime eshte baj shikueshmeri psh i publikoj disa video dhe nga ato i arri shikushmerit
  nese don nga fillimi e qelmi nje account dhe cdo gje bahet me pun me rezultat
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,060
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Shkrujem pm , qe je i interesum me punu shume
   
 5. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  A po thua per views vlla
  A eshte e lejuar nga adsense
   
 6. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nese po thua per menyra legale me konkakto
   

Shpërndaje faqen

Loading...