1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bee & Pi Network

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga RegShqip, 25 Janar 2021.

 1. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  1,210
  Pikë nga trofetë:
  343
  Care u be me keta? Po shikoj qe aplikacionin e paskan kthyer browser :D:p
   
  Last edited: 8 Korrik 2022
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,138
  Pëlqimet:
  502
  Pikë nga trofetë:
  193
  ja ku e keni proof qe jan scame kto @beyourself e te tjere
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 3. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  209
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  Per cfare e ke fjalen scam?
   
 4. RegShqip

  RegShqip Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  23
  Nuk e kan kthyer ne browser, por browseri i Pi eshte i ndare nga appi i minimit. Browseri eshte esencial per te krijuar walletin tend i cili eshte i integruar aty, pastaj KYC, aksesi ne apat e tjere te PI-se, etj
   
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  1,210
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ne iOS eshte browser.
   

Shpërndaje faqen

Loading...