1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bee & Pi Network

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga RegShqip, 25 Janar 2021.

 1. RegShqip

  RegShqip Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  23
  Pershendetje,
  Kisha nje pyetje rreth Bee Network dhe Pi Network, po shoh qe po flitet per to

  A i perdor dikush dhe a mendoni qe jane scam?

  Faleminderit
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,808
  Pëlqimet:
  998
  Pikë nga trofetë:
  343
  Per bee nuk e di, por pi mendoj se po. Kanë mbi tre vjet, (te pakten nga koha qe kan degjuar per ate) qe thone do dalin ne trege dhw nuk kane dale.
   
 3. RegShqip

  RegShqip Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  23
  Faleminderit,

  Per Pi kam degjuar edhe une qe ne fund te ketij viti do te del, por si duket nuk qenka e vertete.

  Kurse Bee ka arritur mbi 2M perdorues deri tani, disa thote qe do te kete te ardhme te mire, nuk e di.
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,808
  Pëlqimet:
  998
  Pikë nga trofetë:
  343
  Edhe per pi thone 4M por duket se jane scam.
   
  RegShqip pëlqen postimin.
 5. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  548
  Pëlqimet:
  177
  Pikë nga trofetë:
  63
  Per Pi nuk besoj qe eshte scam ,pasi kam pa do hulumtime te ekipes webit,por sa do te arrije sukses me punu edhe me u adaptu ajo nuk eshte e sigurte .
   
 6. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  564
  Pëlqimet:
  178
  Pikë nga trofetë:
  73
  Poshnjari pëlqen postimin.
 7. RegShqip

  RegShqip Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  23
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 8. albjon fier

  albjon fier Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje jam amtari rij ktu jam nga qyteti i Fierit. Kam pasur qef informatiken qe i vogel. Por momentalisht jam pa pun dhe dua te gjej menyren per te fituar lek nga interneti.
   
 9. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  834
  Pëlqimet:
  332
  Pikë nga trofetë:
  93
  sa vjec je
   
 10. albjon fier

  albjon fier Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  19 vjec
   
 11. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,808
  Pëlqimet:
  998
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ketu me larte ke disa info.
   
  albjon fier pëlqen postimin.
 12. albjon fier

  albjon fier Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  po i pash por nuk kan ndo1 informacion. Un dij qe kjo pi network do kaloj dhe bitkojn kan hapur nji aplikacion ne playstore dhe duhet thiesht te futes 1 her ne dit dhe te besh verifikimin kaq dij mbase esht edhe informacion i rrem ky qe kam marr
   
 13. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,808
  Pëlqimet:
  998
  Pikë nga trofetë:
  343
  e kam shpjeguar tek postimi i dyte. edhe linku tek postimi i 6 ka shume informacione.
   
 14. Klodi_al

  Klodi_al Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje uroj te jeni mir .
  Pytja esht cfar mendimi keni per
  Pi Network
  Bee Network ✌
   
 15. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  834
  Pëlqimet:
  332
  Pikë nga trofetë:
  93
  mos humb koh kot
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 16. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,808
  Pëlqimet:
  998
  Pikë nga trofetë:
  343
  Lexo postimet ne kete teme.
   
  Klodi_al pëlqen postimin.
 17. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,115
  Pëlqimet:
  311
  Pikë nga trofetë:
  128
  Cfare nese Pi nuk eshte scam? numri i perdoruesve deri tani ka kaluar 12-13 milion me sa kam lexuar dhe deri ne 31.03.2021 Pi do te leshoj ne perdorim edhe wallet e saj.
  Une kam filluar ta perdore, por jo ne tel personal por ne nje tel tjeter qe nuk e perdore dmth telefon me te vjeter dhe e kam te instaluar ne te, ata qe duan ta instalojn dhe nuk kan nje invitation code munden ta shfrytezojn codin tim per regjistrim: vlove103
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 18. Qimthi

  Qimthi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  23
  A dini çka u bo me Pi Network? A do futen ne treg apo scam?
   
 19. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  548
  Pëlqimet:
  177
  Pikë nga trofetë:
  63
  Ne fund te ketij vitit sipas tyre do lansohet mainet dhe te dale ne treg,ndersa shumica e kane kuptu gabim qe me 31 mars del wallet ,por jo eshte vetem test wallet
   
 20. Qimthi

  Qimthi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  23
  Dhe une pashe njoftimin me 31 Mars. Vetem se dhe 9 muaj...shume e veshtire po duket.
   

Shpërndaje faqen

Loading...