1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bear in forest(photo manipulation)

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga LorentK, 12 Prill 2017.

 1. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  38
 2. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Nice, veq hijen ndreqe se hija duhet me kan perpara tu e marr parasysh qe drita po vjen prej permas.
   
  LorentK dhe Fannol Gashi pëlqejnë postimin.
 3. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  38
  e kom bo ma moti kett dizajn edhe sjom kon shum i mir me hije e do sene tjera.Flm.
   
 4. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  Teper e mir , ngjyrat pom pelqejn se si kan dal shum
   
  LorentK pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...